19 Temmuz 2024
Hidayet Türkoğlu

Hidayet Türkoğlu’ndan Eski Takımına İlişkin İtiraflar

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Orlando Magic ekibinin canlı yayına katılarak anılarını tazeledi.

Bir dönem NBA ekiplerinden Orlando Magic formasını terleten Hidayet Türkoğlu, eski takımının sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayına katıldı.

Kendisine sorulan soruları cevaplayan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı, eski takımında unutamadığı maça da değindi. Orlando Magic forması ile çok fazla unutamadığı maç olduğunu da belirten eski oyuncu, Lakers final serisini ve play-off’ta Boston Celtics 7’inci maçını hiç unutamadığını ekledi.

Eski takımı olan NBA ekibi Orlando’da her zaman iyi dostluklar kurduğunu da belirten Türkoğlu, özellikle de çok iyi anlaştıklarına da değindi.

Marcin Gortat Pietrus, JJ Redick ile çok fazla anlaştığının altını çizen başkan, yine de genel anlamıyla tüm takım arkadaşları ile arasının iyi olduğunu vurguladı.

Florida’yı Ve Orlando’yu Çok Özledim

Öte yandan eski takımına ilişkin bazı itiraflarda da bulunarak, Orlando’nun her koşulda ikinci evi niteliğine sahip olduğunu da ekledi.

Günümüzde Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı görevinde yer alan Hidayet Türkoğlu, Florida’yı özlediğini de belirtti. Orlando takımını da özlediğini söyleyen eski basketbolcu, en kısa sürede her şeyin düzelmesi ve orada olması için de dileklerde bulundu.