30 Mart 2023

Euroleague Fantasy Seçimleri (21. Hafta)

Turkish Airlines Euroleague‘de 2022-23 sezonu 21. hafta programı başlıyor.

Bu sezon da sizlerle beraber her hafta öncesi Euroleague Fantasy oyunundaki seçimlerim ve takımımda yaptığım güncellemeleri paylaşıyor olacağım. İşte yeni öncesi takımda yaptığım güncellemeler ve değişiklikler.

Öncelikle takımımızdan ayrılacak isimlere bir bakalım:

  • Ettore Messina (Olimpia Milano)
  • Jaleen Smith (Alba Berlin)
  • Mathias Lessort (Partizan)

Şimdi de yeni eklediğimiz isimleri inceleyelim:

  • Andrea Trinchieri (FC Bayern Munich): Bayern son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu maçlardan iki tanesinde evlerinde Pana ile Baskonia’yı farklı geçtikleri için koça sahip olan 20’şer puan kazanmışlardı. Bu hafta da yine evlerinde denk rakiplerinden Bologna karşısında kazanacaklarını, koçun bize en az 10 puan getireceğini düşünüyorum.
  • Wade Baldwin (Maccabi Tel Aviv): Geçtiğimiz hafta Brown’un sakatlanması sonrasında Alba karşısında sazı eline alan ve ürettiği 38.5 verimlilik puanı ile haftanın MVP’si seçilen Baldwin, bu hafta da Brown’un yokluğunda koç Kattash’ın güçlü Olympiakos karşısında en güvendiği kozu olacak. Sorumluk ve dakikalarının artacağı bu maçta yine yüksek puanlar bekliyorum ondan.
  • Augustine Rubit (FC Bayern Munich): Son dönemde Bayern’in yakaladığı istikrarın en önemli parçalarından biri de Rubit’di kuşkusuz. Çok yönlü uzun, geçen hafta Efes karşısında biraz yavaşlamış ve 11 puanda kalmıştı ama bu maçta kendi sahasında oynamanın da avantajıyla tekrar ritmini bulacağını, Bologna karşısında takımını galibiyete taşırken en az 15 puanı da bize getireceğini tahmin ediyorum.

İsterseniz ligimize BasketServisi_2022/23 katılabilirsiniz ve birlikte mücadele edebiliriz sezon boyunca. Katılım şifresi: 09D0FBFE

Takımımızın son görüntüsü bu şekilde: