18 Temmuz 2024
CSKA Moskova

CSKA Moskova Sürprizini Duyurdu

Koronavirüs salgını nedeniyle basketbolda 2019-2020 sezonu Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde iptal edilmişti. 10 gün önce alınan kararın ardından ise spor kulüpleri, gelecek sezonun hazırlıklarına başladılar. Transfer sürecinin resmen başladığı basketbolda, bazı takımlar da hazırlıklarını daha sıkı sürdürüyor.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nin 2019-2020 sezonu koronavirüs nedeniyle şampiyon ilan edilmeden tescil edildi. Basketbola 2020-2021 sezonu ile başlayacak olan kulüpler de transfer hazırlıklarına tüm hızıyla yoğunlaştılar.

Gelecek sezonda daha iyi bir kadro oluşturmak isteyen kulüplerden bazıları ise, bu konuda daha istikrarlı ve net davranıyor. CSKA Moskova, Milano ve Asvel ekipleri de yeni sezon için transfer çalışmalarına en erken başlayan takımlar arasına yer alıyor.

Nikola Milutinov İle 3 Senelik Anlaşma İmzalandı

Sezon orasında Milano ekibi, takımının başına Messina’yı getirerek, büyük bir girişimde bulunmuştu. En iyi transferini bu şekilde yapan ekibin ardından, İtalyan ekibi bir bombaya daha imza attı. Ekip, CSKA Moskova ekibinin pivot mevki sporcusu Kyle Hines ile anlaştığını resmen duyurdu. Ardından bir gelişme ise Rus takımdan geldi.

CSKA Moskova, önceki yıl da yakın takibine aldığı fakat Olympiakos ekibi ile bonservis konusunda anlaşamadığı için Nikola Milutinov’u kadrosuna dahil edememişti. Fakat Rus temsilcisinin 2.13’lük devle 3 yıllık anlaşmaya imza attığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar