19 Temmuz 2024
Nick Calathes

Barcelona Nick Calathes İle Anlaştığı Duyurdu

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden ve gelecek sezon için hazırlık yapan Barcelona, transferlerine devam ediyor. Başantrenör Sarunas Jasikevicius yönetiminde olacak olan ekip, şampiyon olmaya ise kararlı görünüyor.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden Barcelona ekibi, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarunas Jasikevicius yönetiminde çalışan ekip, transferlerini ise art arda açıklıyor.

Şampiyonluk favorisi alarak yeni sezona girmeyi hedefleyen ekip, Panathinaikos ekibinden ayrılan Nick Calathes ile de anlaştığını duyurdu. Yunan yıldızı kadrosuna alan ekip, iddialı bir takım kurma yolunda da çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’de liglerin koronavirüs salgını nedeniyle tescil edildiği süreçte, tüm gücünü ve çalışmasını yeni sezona hazırlayan Barcelona, şampiyon olmaya ise kararlı görünüyor.

Pesic’in ardından takımın başına Sarunas Jasikevicius’u alan takım, bu süreçte Ante Tomic ile de yollarını ayırmıştı. Ayrıca Pierre Oriola ile sözleşmesini de uzatan Katalan devi, Yunan yıldız Nick Calathes ile de sözleşme imzalandığını duyurdu.

İlk Döneminde Şampiyonluk Yaşamıştı

Yunan ekibi Panathinaikos ile yollarını ayıran Nick Calathes ile 3 senelik anlaşmaya varan Barcelona, yıldızları toplamaya da devam edecek gibi görünüyor.

Calathes, 2011 yılında ilk Panathinaikos döneminde EuroLeague şampiyonluğu yaşarken, ayrıca Lokomotiv Kuban ve Memphis Grizzlies ekiplerinin formalarını da terletmesi ile biliniyordu.

Güncel Yazılar