26 Mayıs 2024

Bahçeşehir, F4 Ev Sahipliği İçin Karşıyaka’ya Destek Oldu

FIBA yönetimi önümüzdeki günlerde toplanarak Eylül ya da Ekim ayında oynanacak FIBA Europe Cup 2019-20 Final Four’a ev sahipliği yapacak şehri belirleyecek.

Bildiğiniz gibi bu konuda Pınar Karşıyaka yönetimi F4’e ev sahipliği yapma konusundaki ısrarını geçtiğimiz günlerde yenilemişti. Organizasyonda yer alacak bir diğer temsilcimiz Bahçeşehir Koleji‘nden de destek geldi.

Bahçeşehir Genel Sekreteri Alpaslan Aydın, Pınar Karşıyaka’nın FIBA EuropeCup Final Four organizasyonuna aday olmasını desteklediklerini söyledi. Pınar Karşıyaka’nın taraftarı, basketbol kültürü ile basketbolumuzun en önemli kulüplerinden biri olduğunu belirten Aydın şöyle konuştu:

Umarız FIBA, Karşıyaka’nın isteğini kabul eder ve Final Four İzmir’de oynanır. Ayrıca bir terslik olmazsa finalde iki Türk takımının karşılaşması organizasyona ayrı bir heyecan getirecektir. Karşıyaka’nın etkili taraftarı ile birlikte Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin yaratacağı atmosferin harika görüntülere sahne olacağını düşünüyorum. Elbette o günkü koşulların seyircili maçlara izin vermesi ümidiyle…