19 Haziran 2024
TBF

U18 Erkekler 2. Bölge Şampiyonası’na Afyonkarahisar Ev Sahipliği Yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri Programı içerisinde düzenlenmekte olan Altyapı Faaliyetleri’nde U18 Erkekler 2. Bölge Şampiyonası gerçekleşecek. Müsabakanın ev sahipliğini ise Afyonkarahisar ekibi üstlenecek. Müsabakalara, Afyonkarahisar, Aydın, Antalya, Denizli, Manisa, Muğla, İzmir, Isparta ve Kütahya

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetleri Programı, hız kesmeden etkinliklerini organize etmeye devam ediyor. Özel olarak gerçekleşen etkinlikte 2019-2020 sezonunun U18 Erkekler 2. Bölge Şampiyonası karşılaşması yaşanacak. Nefes kesecek yarışın ev sahipliğini ise Afyonkarahisar üstlenmiş olacak.

Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda Yarışılacak

TFF’nin Yurtiçi Faaliyetleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Altyapı Faaliyetleri, 10-14 Mart 2020 tarih aralığında gerçekleşecek. Yarışlar ise Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda olacak.

Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda olacak yarışlara Afyonkarahisar, Aydın, Antalya, Denizli, Manisa, Muğla, İzmir, Isparta ve Kütahya şehirlerinden de toplamda 15 kulüp katılım gösterecek.

Müsabakaya ev sahipliği yapacak Afyonkarahisar’dan ise Gazi Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü, katılmış olduğu müsabakalar ile ilgili teknik toplantısını gerçekleştirdi.