27 Mayıs 2024

Sloukas’ın Fenerbahçe’ye Veda Mesajı!

5 yıldır formasını giydiği Fenerbahçe Beko‘dan ayrılan ve eski takımı Olympiakos ile anlaşması beklenen Kostas Sloukas, şahsi sosyal medya hesaplarından bir veda mesajı paylaştı.

Fenerbahçe Beko‘nun 2017’de ülkemize ilk kez getirdiği Turkish Airlines Euroleague kupasında da önemli katkıları bulunan Yunan guard, duygusal ifadeler kullandı:

Bu da hayattaki tüm kararlar gibi alınması zor bir karar. Sizlerle, teknik ekiple, koçlarla, takım arkadaşlarımla, taraftarlarla birlikte bir erkek, bir insan, bir profesyonel olarak bu beş yıl içerisinde büyüyüp olgunlaştım. Ben size hayatımın sonuna kadar ‘Fenerbahçe ailem’ diyeceğim.

Hatıralar, kupalar, zor geçen akşamlar, mutlu sabahlar ve unutulmaz anıları hep içimde tutacağım. Her gün bana verdikleriniz için yalnızca minnet ve şükran doluyum.

Başkan Ali Koç, başkan vekili Semih Özsoy ve GM Maurizio Gherardini’ye talebimi anlayışla karşıladıkları için özellikle teşekkür ederim. Kulüpteki adanmışlığım ve bu kulübe olan saygım umarım bu zorlu veda sürecine gülümseyerek bakmanızı sağlar…

Kostas
https://www.instagram.com/p/CC_wnoBDF5w/