20 Nisan 2024
Robinho

Robinho’nun Pası All-Star 2020’ye Damga Vurdu

Milyonların beklemiş olduğu All-Star 2020 organizasyonu bugün gerçekleşti. Etkinliğe damga vuran isim ise Robinho oldu. Asist yaparak Johnson’a yardım eden yıldız oyuncu tek bir hareketiyle nefesleri kesmeyi başardı.

ING’nin sponsorluğu ile gerçekleşen ING All-Star 2020 organizasyonunda ING Smaç Yarışması yürekleri ağza getirdi. Kıyasıya mücadelenin kazananı ise Pınar Karşıyaka’dan Onuralp Bitim oldu.

Büyük organizasyon Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Organizasyonun smaç yarışması ise izleyenlerin nefesini kesti. Smaçta yarışanlar ise Teksüt Bandırma’dan Emanuel Terry, Türk Telekom’dan Nicholas Johnson ve Pınar Karşıyaka’dan Onuralp Bitim oldu.

Yarışmanın jürisinde ise oyuncu Ozan Güven, şarkıcı Ben Fero ve eski basketbol oyuncularından Nevriye Yılmaz, Ömer Saybir ve Muratcan Güler yer aldı.

İlk etapta finale yükselme hakkı edinenler ise smaçlar fazla puan toplayan Onuralp ve Johnson oldu. Finale gelindiğinde ise Onuralp jüriden fazla puan alarak yarışmayı birinci tamamladı.

Tek Bir Pas İle 10 Puan

ING Smaç Yarışması’nın nefes kesen görüntülerinden biri de Robinho’nun yapmış olduğu asist oldu. Organizasyonu izleyenler arasında yer alan Robinho’dan yardım isteyen Johnson’a ise Medipol Başakşehir’in yıldız oyuncusundan cevap gecikmedi. Basketbol topunu önce ayağında sektiren sonrasında ise Johnson’a pas atan Robinho, jüriden de 10’ar puan alarak gecenin yıldızı olmayı başardı.