26 Mayıs 2024
Luka Doncic

Luka Doncic Kaldığı Yerden Devam Edecek

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen aranın ardından, 31 Temmuz’da başlayacak NBA mücadeleleri için hazırlıklar devam ediyor. Dallas Mavericks ekibinde forma terleten yıldız isim Luka Doncic, sezonun devamında da kaldığı yerden devam edecek. NBA mücadeleleri Orlando’da devam edecek.

Koronavirüs salgını tüm dünyada spor faaliyetlerinin aksamasına neden oldu. Bu süreçten fazla olumsuz etkiyi gören ülke ise şüphesiz ki büyük bir farkla Amerika Birleşik Devletleri oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen basketbol ligleri ise kaldığı yerden devam ediyor. 31 Temmuz’da devam edecek NBA mücadelelerinin çalışmaları ise devam ediyor.

Mücadeleler Orlando’da Yapılacak

Dallas Mavericks ekibinde forma terleten Luka Doncic de, kaldığı yerden devam etmiş olacak. Sezona büyük bir etki bırakan ve harika istatistikler tutturmayı başaran yıldız oyuncunun atmış olduğu bir basket ise tekrar gündem oldu.

Dallas Kulübü’nün sosyal medya hesabı üzerinden oyuncunun atmış olduğu basketin paylaşılmasına gelen yorumlar ise aynı heyecanı hatırlatmaya yetti.

Yarım kalan sezonun tamamlanması sürecinde takımı en önemli silahı konumunda yer alacak olan yıldız ismin neler yapacağı ise merak ediliyor.

Yeni format ile 31 Temmuz günü başlayacak olan NBA mücadelelerine ev sahipliği yapacak şehir ise Orlando olacak.

Güncel Yazılar