26 Mayıs 2024

Kokoskov: “İlk Olarak Kendi Oyunumuza Konsantre Olacağız.”

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde zorlu rakibi Zenit’e Rusya’da konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov ve Kenan Sipahi karşılaşma öncesi açıklamlarda bulundular.

Fenerbahçe Beko‘nun Sırp koçunun açıklamaları şu şekildeydi:

Zenit St. Petersburg çok iyi bir takım. Son dönemde oldukça iyi basketbol oynuyorlar ve önemli galibiyetler elde ettiler. Derin bir kadroları ve tecrübeli isimleri var. Xavi Pascual, tecrübeli bir EuroLeague koçu olarak harika bir iş çıkarıyor. Burada ikinci yılı ve bence Zenit organizasyonuyla EuroLeague’de imzasını atıyor. Bizim için önemli bir süreçten geçiyoruz. Her maça, her çeyreğe önem gösterecek ve ilk olarak kendi oyunumuza konsantre olacağız.

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Kenan ise şu ifadeleri kullandı:

Zorlu fikstürde, iyi ve düzenli bir takıma karşı oynayacağız. Maalesef sakat oyuncularımız da var ama son karşılaşmalarda yaptığımız hataları burada tekrarlamayacağımızı düşünüyorum. Daha konsantre olmalıyız. Galibiyet için iyi savunma kilit noktalardan biri olacak. Rakibimizle eşleşmelerde üstünlük sağlayabileceğimiz noktalar var. Bunlara konsantre olmalı ve teknik ekibimizin planını parkeye yansıtabilmeliyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi