16 Nisan 2024
Fenerbahçe Beko

İspanyol Ekibin Gözü Fenerbahçe Beko’nun Üzerinde

Bu haftanın en önemli Euroleague maçı Fenerbahçe Beko ve Barcelona mücadelesi olacak. Ülker Sport Arena’da karşı karşıya gelecek olan iki takım ise son derece gergin bir süreç içerisinde yer alıyor.

Euroleague’nin en kritik maçlarından birisi de bu hafta gerçekleşecek. Ülker Sports Arena salonunda olacak Fenerbahçe Beko ve Barcelona mücadelesi özellikle İspanyol basınının önemli konularından da birisi oldu.

İspanyol ekibinin özel olarak hazırlık yaptığı karşılaşmaya, Barcelona’nın son 3 maçta mağlubiyet ile ayrılması da etki etti. İspanyol basınında da yer alan haberlere göre, Barcelona takımının özel olarak Fenerbahçe Beko’ya karşı hazırlık yapmış olduğu da not düşüldü. Bu hazırlığa yönel ‘final tadında’ olacağı da ayrıca belirtildi.

Barcelona Takımı İçin Hayati Değeri Olacak Bir Mücadele

Barcelona, son günlerde gündemde olan Pesic için bu maçın çok önemli olacağına dair açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertliler ile olacak mücadelenin bu yüzden baş antrenör Pesic’in durumu için büyük bir öneme sahip olduğu da eklendi. Antrenörlük alanında önemli bir tecrübeye sahip olan koçun geleceği adına son derece öneme sahip olduğunun da altı çizildi.

İki takım için de ayrıca öneme sahip olan büyük mücadele  20:45’de gerçekleşecek.