29 Mart 2023

Euroleague Fantasy Seçimleri (22. Hafta)

Turkish Airlines Euroleague‘de 2022-23 sezonu 22. hafta programı başlıyor.

Bu sezon da sizlerle beraber her hafta öncesi Euroleague Fantasy oyunundaki seçimlerim ve takımımda yaptığım güncellemeleri paylaşıyor olacağım. İşte yeni öncesi takımda yaptığım güncellemeler ve değişiklikler.

Öncelikle takımımızdan ayrılacak isimlere bir bakalım:

  • Walter Tavares (Real Madrid)
  • Edgaras Ulanovas (Zalgiris Kaunas)
  • Wade Baldwin (Maccabi Tel Aviv)

Şimdi de yeni eklediğimiz isimleri inceleyelim:

  • Mathias Lessort (Partizan): Geçen hafta onu takımımızdan göndermek hata yaptığımızı anladım ve bu hafta tekrar kadroya katıyorum. Ligin en istikrarlı, en verimli uzunu konumunda Fransız oyuncu. Son 3 maçta onu takımında tutanlara ortalama 18.6 puan kazandırdı. Bu hafta da konuk edecekleri Asvel karşısında kazanırken onun da bize en az bu ortalama kadar puan getirmesini bekliyorum.
  • Bonzie Colson (Maccabi Tel Aviv): Amerikalı forvet Euroleague’deki çaylak sezonuna iyi bir giriş yapamamıştı ama son haftalarda kalitesini konuşturmaya başladı tam anlamıyla. Son 4 maçta ortalama 26.2 puan getirdi onu takımında tutanlara! Bu hafta da zorlu Barcelona deplasmanında koç Kattash’ın en güvendiği isimlerden biri olacak bize 15-20 puan arasında kazandırmasını bekliyorum.
  • Dante Exum (Partizan): Son dönemde Partizan’ın yükselişinde Lessort kadar bir isminde daha katkısı büyük ve bu hafta da onu kadroya alıyorum. Avustralyalı guard son 2 maçta ortalama 20.5 puan tutturmuştu ve bu hafta da kazanmalarını beklediğim Asvel maçında bize en az 15 puan getireceğini öngörüyorum.

İsterseniz ligimize BasketServisi_2022/23 katılabilirsiniz ve birlikte mücadele edebiliriz sezon boyunca. Katılım şifresi: 09D0FBFE

Takımımızın son görüntüsü bu şekilde: